Kansas City Chiefs – New England Patriots – Typ, kurs, analiza

Typy na dziś

Kansas City Chiefs – New England Patriots. Typy bukmacherskie do Singla, na poniedziałek 5. dzień października, wybraliśmy z NFL. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Kansas City Chiefs pokonają New England Patriots przynajmniej 10 punktami.

Obrońcy mistrzowskiego tytułu zmierzą się dziś z drużyną, która wystąpi bez podstawowego quarterbacka. Cam Newton, bo o nim mowa, zaraził się koronawirusem i nie może zagrać w dzisiejszym pojedynku. Zastąpi go weteran, wieczny rezerwowy Brian Hoyer.

Uważamy, że Chiefs, którzy mają najlepszą ofensywę w całej NFL, wygrają mecz z Patriots i pokryją handicap -9.5 pkt. Kto wie, może pokryją nawet większy.

Kansas City Chiefs – New England Patriots, typ:  1 (-9.5 pkt), kurs: 1.71.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Borussia Dortmund – Zenit https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-borussia-dortmund-zenit/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Club Brugge – Lazio https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-club-brugge-lazio/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Krasnodar – Chelsea https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-krasnodar-chelsea/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…