Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na sobotę 4. dzień kwietnia wybraliśmy z białoruskiej ekstraklasy oraz z Esportu. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 1.81. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

BATE – Ruch Brześć, typ: 1

Jest to typ na przełamanie, bowiem BATE  w tym sezonie sensacyjnie przegrało pierwsze dwa ligowe mecze, co zaskoczyło niemal wszystkich kibiców piłkarskich.

Ruch Brześć natomiast po dwóch kolejkach ma na swoim koncie trzy oczka, jednak w starciu z ekipą z Borysowa, gracze z Brześcia będą underdogiem. Naszym zdaniem BATE w tym spotkaniu zdoła się przełamać i stawiamy na pewne zwycięstwo gospodarzy.

Nigma – OG, typ: 1

Przenosimy się do rozgrywek DOTA 2, a konkretnie do turnieju ESL One rozgrywanym w Los Angeles. W tych rozgrywkach zmierzą się dwie ekipy będące w ostatnim czasie w bardzo dobrej dyspozycji.

Nieco lepsze wrażenie sprawili na nas jednak zawodnicy Nigmy, którzy wygrali sześć ostatnich meczów z rzędu i to właśnie oni wydają się być faworytami sobotniej konfrontacji.

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…