Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na sobotę

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na sobotę 4. dzień stycznia wybraliśmy z Primeira Liga oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.54. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla typujemy, że Benfica Lizbona wygra wyjazdowe spotkanie z Victorią Guimaraes. Gospodarze zajmują piąte miejsce w tabeli, a goście są liderem rozgrywek w Portugalii. Warto zauważyć, że tylko pozornie obie drużyny są blisko siebie w zestawieniu, gdyż strata Guimaraes do Benfiki to aż 18 punktów. Dodajmy, że Victoria miała bardzo łaskawy terminarz, bo większość zwycięstw odniosła z drużynami, które bronią się przed spadkiem.

Benfica w tym sezonie na wyjazdach jeszcze nie straciła punktów, wygrywając każde z sześciu spotkań. Naszym zdaniem lider ponownie zgarnie trzy punkty, tak jak to czynił w sześciu meczach z rzędu na tym stadionie.

Na drugiej pozycji w Dublu zagramy w Atlancie, która podejmie dziś Indianę Pacers. Typujemy, że Hawks przegrają to spotkanie przynajmniej trzema punktami. Dla gospodarzy jest to drugi mecz serii back to back, po tym jak minionej nocy przegrali w Bostonie. A jak radzą sobie Hawks gdy grają bez odpoczynku? FATALNIE! Przegrali każde z siedmiu takich spotkań ze średnią różnicą aż -25 pkt. Zatem Indiana -2.5 pkt powinno spokojnie wejść.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.54.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś