Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na środę 25. dzień marca wybraliśmy z Esportu. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.54. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Team Liquid – Nigma, typ: 2, kurs: 1.45.

Przenosimy się do rozgrywek WeSave! Charity Play w grze DOTA 2, gdzie w finale tych rozgrywek Team Liquid zmierzy się z Nigmą. Nigma w ostatnim czasie jest w fantastycznej formie. Gracze tej ekipy udokumentowali to zwycięstwem w ostatnich pięciu spotkaniach z rzędu. Liquid gra w kratkę, dobre mecze przeplata tymi nieco słabszymi i naszym zdaniem zdecydowanymi faworytami tego spotkania są zawodnicy Nigmy.

Hanwha Life – DragonX, typ: 2 (-1.5), kurs: 1.75.

Na drugiej pozycji zagramy w grze League of Legends. Obie ekipy są ostatnio w zupełnie odmiennej dyspozycji i przystąpią do środowej rywalizacji w zupełnie różnych nastrojach.

Więcej powodów do optymizmu mają gracze DragonX, którzy wygrali wszystkie z ostatnich trzech spotkań, nie tracąc przy tym ani jednej mapy. Hanwha ostatnio rozczarowuje, przegrywa mecz za meczem i naszym zdaniem zdecydowanym faworytem tej konfrontacji wydają się być gracze DragonX, który powinni wygrać i pokryć handicap -1.5.

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/norrkoping-hammarby-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-srode-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…