Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na środę 8. dzień stycznia wybraliśmy z egipskiej ekstraklasy oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.94. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla gramy (trochę ryzykownie) na domowe zwycięstwo Smouha SC z Wadi Degla. Gospodarze zajmują szóste miejsce w tabeli i bardzo dobrze grają na własnym stadionie. Z pięciu domowych meczów wygrali aż cztery i zanotowali tylko jedną porażkę z Al Ahly, czyli najlepszym zespołem w tej lidze. Ich rywal plasuje się na ostatniej pozycji w zestawieniu i w pięciu meczach wyjazdowych zdobył zaledwie pięć punktów.

Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidywalnego (czerwone kartki), to zespół z Aleksandrii powinien wygrać to spotkanie. Smouha wygrała u siebie cztery mecze z rzędu i naszym zdaniem dziś zdobędzie kolejne trzy punkty.

Na drugiej pozycji w Dublu stawiamy, że Houston Rockets pokonają na wyjeździe Atlantę Hawks przynajmniej czterema punktami. Mimo iż w dziś w zespole z Teksasu nie zagra Russell Westbrook, to i tak powinni sobie poradzić przeciwko słabym w tym sezonie Hawks.

Cztery punkty różnicy to niewiele dla Rakiet, którzy w tym sezonie w meczach przeciwko zespołom z Konferencji Wschodniej wygrali dziesięć z czternastu spotkań, ze średnią różnicą siedmiu punktów. Z drugiej strony Atlanta przeciwko zespołom z Zachodu przegrała dziesięć z trzynastu spotkań, ze średnią różnica -11.5 pkt.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.94.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś