Typy NHL: Los Angeles Kings – Dallas Stars

typy NHL

Z typami z NHL przenosimy się do słonecznej Kalifornii, gdzie na spotkanie z Los Angeles Kings przylecą gracze Dallas Stars.

Kings są najsłabszą drużyną w Konferencji Zachodniej, tracąc średnio ponad trzy bramki na mecz. Ponadto ostatnio z organizacją pożegnał się Ilya Kovalchuk. Wydaje się być jasne, że ekipa z LA będzie w tym sezonie tankować po najlepsze piki w drafcie.

Natomiast goście z Teksasu są w dobrej formie i po czterech zwycięstwach z rzędu, będą starali się o kolejne. Warto dodać, że ekipa z Dallas ostatni raz w  przegrała w Los Angeles w 2016 roku. Liczymy, że Stars podtrzymają dobrą serię i zgarną kolejne dwa punkty. Powodzenia.

Los Angeles Kings – Dallas Stars, typ: 2, kurs: 2.15.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama