Singiel na dziś: APOEL – Olympiakos Nikozja

Typy na dziś

Typy bukmacherskie do Singla na środę 8. dzień stycznia wybraliśmy z cypryjskiej ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że APOEL wygra derbowe spotkanie z Olympiakosem, a w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki.

Jak radzi sobie APOEL?

Gospodarze zajmują czwarte miejsce w tabeli, ale mają rozegrane o dwa mecze mniej od lidera, do którego tracą dziewięć punktów. APOEL wygrał na swoim stadionie trzy mecze z rzędu i w dwóch z nich padały przynajmniej trzy bramki.

Jak radzi sobie Olympiakos?

Goście plasują się na ósmej pozycji w zestawieniu i łatwo zauważyć, że dość przeciętnie radzą sobie na wyjazdach. W siedmiu meczach na obcych boiskach zdobyli zaledwie sześć punktów. Dodajmy, że w ich wyjazdowych spotkaniach padają średnio 3.3 bramki na mecz.

Na co postawić i dlaczego?

Stawiamy, że APOEL wygra to spotkanie, a w całym meczu padną przynajmniej trzy gole. Gospodarze po dość przeciętnym początku sezonu nabrali rozpędu i ostatnio pewnie wygrywają swoje mecze. Z sześciu ligowych potyczek na własnym boisku, wygrali aż pięć i żadnej nie przegrali.

Uważamy, że APOEL jest o dwie klasy lepszym zespołem i dziś powinien rozstrzygnąć na swoją korzyść derbowy pojedynek. Nie zdziwimy się, że sam pokryje linię 2.5 gola. Jednak każda ewentualna bramka dla gości będzie dla nas miłym bonusem.    #kasujemy

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

APOEL – Olympiakos Nikozja: 1 i powyżej 2.5 gola, kurs: 1.91.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 23.02.
https://youtu.be/ieXoHaA69U0
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙🆕 Podcast #kasujemy S01.E54 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/2K9Y6zl9xCRRQtM9Dw5U2u?si=5fE4_cR6SpKTZmVAk19KMg

Podcast #kasujemy S01.E54 w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e5d798e3-ce23-48df-b314-dabf497474ef

Load More…