Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Groningen – Heracles i Philadelphia 76ers – Washington Wizards.  To dwa typy bukmacherskie do Dubla na niedzielę, 20. dzień grudnia.

Wybraliśmy mecze z holenderskiej ekstraklasy oraz z NBA. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.82. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Groningen – Heracles, typ: 1

Nie wiemy dlaczego bukmacherzy nie ufają drużynie z Groningen. Naszym zdaniem gospodarze są znacznie lepszą drużyna od Heraclesa i powinni wygrywać ten pojedynek. Dlatego stawiamy na wygraną drużyny z północy Holandii.

Philadelphia 76ers – Washington Wizards, typ: 1

Nowy trener, nowy GM i kilku nowych, doświadczonych zawodników – to bilans Sixers z tegorocznego off season. Uważamy, że ekipa z południa Filadelfii wygra swój pierwszy mecz nowego sezonu, tym bardziej, że za rywala mają słabych Wizards, którym nie pomoże nawet pozyskany w wymianie Russell Westbrook.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”