Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na wtorek 7. dzień kwietnia wybraliśmy z Esportu. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 1.95. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

OG – Fnatic, typ: OG wygra przynajmniej jedną mapę

Fnatic wczoraj niespodziewanie wygrał z Astralis, a już dzisiaj przed zawodnikami tej drużyny kolejne ciężkie starcie, w którym zmierzą się z OG. Mecz ten nie ma wyraźnego faworyta i zapowiada się niezwykle emocjonująco. Naszym zdaniem w tej konfrontacji bez trzech map się nie obędzie i stawiamy na to, że OG wygra przynajmniej jedną z map.

mousesports – Navi, typ: Mousesports wygra przynajmniej mapę

Obie ekipy są w ostatnim czasie w świetnej formie i wygrywają mecz za meczem. Wytypowanie zwycięzcy tego meczu graniczy niemal z cudem. Nie nastawiamy się tutaj na szybki pojedynek. Naszym zdaniem gra do samego końca będzie bardzo zacięta, a „Myszki” wygrają przynajmniej jedną mapę, a kto wie, może nawet całe spotkanie.

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Podcast #kasujemy

Reklama