Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na wtorek 2. dzień czerwca wybraliśmy z lotek. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 1.86. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Wilkinson – Clayton, typ: 2

Obu zawodników dzieli przepaść, jeśli chodzi o miejsce w światowym rankingu. Clayton należy do ścisłej czołówki, z kolei Wilkinson to przeciętniak z drugiej setki zestawienia. Forma obu graczy również przemawia za Claytonem, stąd też nie spodziewamy się innego rezultatu w tym meczu, niż jego pewny triumf.

Mitchell – Kay, typ: 1

Obaj gracze mierzyli się ze sobą w tym turnieju już czterokrotnie i cztery razy górą był Scott Mitchell. Dzisiaj nie wydaje nam się, aby ta seria się odwróciła. Scott jest w lepszej formie od swojego oponenta i stawiamy na jego pewny triumf z anonimowym zawodnikiem z Wysp Brytyjskich.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”