Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na wtorek 14. dzień stycznia wybraliśmy z Pucharu Portugalii oraz Coppa Italia. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.97. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

Przypominamy tylko, że strasznie nie lubimy grać meczów pucharowych, ale tak naprawdę nie mamy innego wyjścia, bo poza nimi w ofercie piłkarskiej bukmacherów nie ma nic ciekawego.

W pierwszym meczu Dubla stawiamy na powyżej 3.5 gola w meczu FC Porto z Varzim SC. Gospodarze są znacznie lepszym zespołem co powinno przełożyć się na liczbę bramek w tym spotkaniu. Ostatnie trzy pojedynki między tymi zespołami na tym stadionie kończyły się pokryciem linii 3.5 gola. Nie co ponad rok temu obie drużyny również spotkały się w meczu pucharowym i wówczas Porto wygrało 4:2. Dziś liczymy na podobny rezultat.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Inter wygra z Cagliari w spotkaniu o Puchar Włoch. Mediolańczycy są faworytem tego pojedynku i naszym zdaniem wywiążą się z tej funkcji wzorowo. Nie sądzimy, aby Inter odpuścił Coppa Italia, bo może to być ich jedyne trofeum w tym sezonie. Cagliari gra ostatnio bardzo słabo i dziś nie dajemy im żadnych szans w potyczce na San Siro.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.97.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Podcast #kasujemy S01.E92 w Spotify 🎙
https://open.spotify.com/episode/2Aykf2mEyLVos4Mv5LZJB5?si=x-I8q85xRa26dq5np8S-gA
#obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Typy bukmacherskie na dziś: Piątek 3.04.
https://youtu.be/eOboUk7sVPU
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E92 w Apple Podcasty ✅🎙💰 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=c80c96a9-34ea-46e1-a720-951a7c0fb8b8

Load More…