Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na wtorek

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy bukmacherskie do Dubla na wtorek 4. dzień lutego wybraliśmy z Pucharu Portugalii oraz francuskiej Ligue 1. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.40. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych. #kasujemy

Typy na dziś – Dubel dnia

W pierwszym meczu Dubla stawiamy, ze Benfica Lizbona pokona u siebie Famalicao, a w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki. Jak zawsze przy spotkaniach pucharowych musimy przypomnieć, że są one obarczone dodatkowym ryzykiem. Mimo to uważamy, że gospodarze są na tyle dobrym zespołem, że bez względu na rozgrywki będą w stanie pokonać znacznie słabszego rywala. W grudniu obie drużyny spotkały się w lidze i wówczas Benfica wygrała 4:0. Dziś liczymy na podobny rezultat.

Na drugiej pozycji w Dublu stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu Nantes z Paris Saint Germain. W wyjazdowych spotkaniach paryżan padają średnio trzy bramki na mecz.  Natomiast w trzech z pięciu ostatnich meczów ligowych Nantes na własnym stadionie również strzelano przynajmniej trzy gole.  W związku z tym liczymy, że dziś linia 2.5 zostanie pokryta.

Uwaga! Subskrybuj nasz kanał na YouTube i to teraz, bo później zapomniesz ;-)! Bardzo nam pomożesz, za co już jesteśmy wdzięczni. Kliknij TUTAJ, aby zasubskrybować kanał. 

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.40.

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

 

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…