Typy Ekstraklasa: Arka Gdynia – Wisła Kraków

Typy na spotkanie 2. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Arka Gdynia podejmie Wisłę Kraków. W pierwszej serii Arka przegrała w Niecieczy 0:2, a Wisła wygrała u siebie z Pogonią 2:1.

Tu nie mam wątpliwości, ale radzę nieco obniżyć stawkę, bo jak to w polskiej piłce, wszystko się może zdarzyć. Ale po kolei.

Wisła to dla Arki szalenie niewygodny rywal. Od 11 lat gdynianie nie potrafią pokonać krakowian na własnym stadionie. Owszem przytrafiło się Arce zwycięstwo w Krakowie, ale to jednak Wisła ma więcej wygranych na terenie rywala.

Tyle historii, czas na teraźniejszość. Arka wygląda mi na takiego beniaminka, który wpadnie w wir porażek. Zaliczy ich 4-5, później zwolnią trenera i wtedy coś zaskoczy. Porażka w Niecieczy pokazała, że zespół ma braki, których nie da się załatać w trzy dni (grali w poniedziałek). Postawię zatem na Wisłę, po godziwym kursie 2.80, ale radzę postawić tak z połowę tego co zawsze stawiacie. Wisła z Wdowczykiem na ławce trenerskiej pomoże Wam w wypłacie waszego kuponu. GL!

Arka Gdynia – Wisła Kraków, typ: 2, kurs 2.80.

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz do 200 zł bonusu.