Typy Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice

Kolejne spotkanie na jakie Was zabieramy, to mecz w Białymstoku, do którego przyjeżdża lider naszej Ekstraklasy. Piast ma wypracowaną tak dużą przewagę w lidze, że trener Latal nie musi się obawiać o przyszłość swoją i prowadzonej przez siebie drużyny. W Gliwicach wszyscy zaczynają po cichu liczyć na końcowy sukces zespołu, zwłaszcza, że nikt jakoś specjalnie nie stara się go dogonić w ligowej tabeli. Oczywiście do końca sezonu jeszcze mnóstwo kolejek i wiele może się wydarzyć po drodze. Gdyby jednak Piast utrzymał swoją przewagę przed rundą wiosenną, a później zrealizował do końca swój plan, to byłby niewątpliwie ogromny sukces Piasta.

Dzisiaj w Białymstoku spodziewamy się raczej otwartej gry ze strony obu drużyn. Murawa na Stadionie Miejskim będzie jak zwykle perfekcyjnie przygotowana, więc będzie można poklepać trochę piłeczkę. Dlatego kibice w Białymstoku zobaczą dzisiaj bramki.
Piast poza pierwszym wyjazdowym meczem z Ruchem, we wszystkich swoich spotkaniach, kiedy grał w delegacjach strzelał bramki. Nie inaczej będzie i dzisiaj.

Po ostatnim wyjazdowym meczu Jagi przeciwko Podbeskidziu wydaje się, że drużyna Michała Probierza kryzys ma już za sobą i dzisiaj będzie chciała to udowodnić przed własną publicznością. Jagiellonia ma na pewno duży potencjał ofensywny, który dzisiaj być może przyniesie jej nawet tak długo oczekiwane 3 punkty. Jednak przewidujemy, że bramki w tym spotkaniu, będą padały dla obu drużyn.

[sc:betano] Ekstraklasa, godz.20:30, Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice, typ: BTS – TAK, kurs. 1.67

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.