Typy Ekstraklasa: Korona Kielce – Pogoń Szczecin

Typy na sobotnie spotkanie 7. kolejki Ekstraklasy Korona Kielce – Pogoń Szczecin. Kielczanie wygrali ostatnio na Legii i to musi robić wrażenie. Tak wygrywają drużyny z charakterem, albo ekipy sinusoidalne.

Już tłumaczymy tym, którzy z sinusoidą mieli kontakt w podstawówce. Sinusoidalna forma, to taka, która raz wznosi się na wyżyny (aby wygrać właśnie z Legią), a za chwilę sięga dna, aby 0:3 przegrać z Cracovią.

I jak tu typować spotkanie drużyn, które są tak nieobliczalne?

Bukmacher celuje w wynik poniżej 2.5 goli, a na BTS daje przyzwoity kurs 1.83. I chyba typ tropem należy pójść, bo wytypowanie zwycięzcy graniczy z cudem.

To, że Korona strzeli bramkę u siebie, tego można być pewnym. Pogoń nie ma tak solidnej defensywy jak Cracovia, która wyjechała z Kielc bez straconej bramki. Z drugiej strony Korona, skażona „sinusoidalną formą” nie ma prawa zagrać tak dobrego i szczęśliwego meczu drugi raz z rzędu, jak na Łazienkowskiej w Warszawie i zapewne pozwoli sobie strzelić przynajmniej jedną bramkę, a to nam wystarczy, bo gramy:

[sc:betano] godz. 20:30, Korona Kielce – Pogoń Szczecin, typ BTS-TAK, kurs: 1.83.

Odbierz co Twoje! Twój bonus w Betano nie będzie czekał wiecznie. Kliknij TUTAJ, aby założyć konto i odebrać swój zajeb… bobus w BETANO.