Typy Ekstraklasa: Legia Warszawa – Pogoń Szczecin

Kolejnym meczem w Ekstraklasie, na który Was zapraszamy to spotkanie trzeciej i czwartej drużyny w ligowej tabeli. Do Warszawy przyjeżdża Pogoń.
Portowcy potracili ostatnio trochę punktów. Szczególnie zaskakujący był remis jaki Duma Pomorza zaliczyła w ostatniej kolejce z Górnikiem Zabrze. Dzisiaj nie wróżymy jakichkolwiek zdobyczy punktowych dla Pogoni z faworyzowaną Legią.

Stołeczny klub, a zwłaszcza zarząd liczą w końcu na dłuższą serię zwycięstw swojego zespołu. Po to do stolicy został sprowadzony trener Czerczesow, aby Legia w końcu wskoczyła na właściwe tory. Jeśli Legia chce odzyskać Mistrza Polski, to taki mecz jak dzisiejszy musi wygrać. W tym tygodniu w wyjazdowym (przegranym) spotkaniu w Lidze Europejskiej z Club Brugge nie grał najlepszy snajper Legii, czyli Nikolić, który złapał jesienną infekcję. Dzisiaj powinien już wybiec na boisko, a na pewno znaleźć się w składzie drużyny na to spotkanie. Jednak nawet bez Nikolicia, takie spotkanie jak dzisiejsze Legia musi wygrywać i to z wyraźna przewagą, ponieważ Piast nie zwalnia tempa i ucieka rywalom. Bardziej odważnym polecamy zagrać na over 2.5 w tym meczu po kursie 1.75

[sc:betano] Ekstraklasa, godz.18:00, Legia Warszawa – Pogoń Szczecin, typ: Legia over 1.5 kurs: 1.62

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.