Typy Ekstraklasa: Piast Gliwice – Górnik Łęczna

Typy na mecz Piast Gliwice – Górnik Łęczna. Pojedynek sensacyjnego lidera naszej Ekstraklasy z przeciętniakiem, który nie potrafi ustabilizować formy.

Jednego możemy być pewni przed tym meczem. Piast nie zagra gorzej niż w poprzednich meczach. Motywacyjny kop, jakim jest fotel lidera i ostatnia wygrana z mistrzem Polski, na pewno wpłyną pozytywnie na zawodników z Gliwic. Pytanie, czy jednak nie uderzy im woda sodowa do głowy, jest zasadne, bo przecież do sensacyjne sześć kolejek sprawiły, że Piast przewodzi w lidze.

Łęczna po ostatniej porażce w Gdańsku (1:3) na pewno nie „otworzy się” w Gliwicach. Naszym zdaniem świadomość gry z liderem zmusi trenera Szatałowa do gry na 0:0. Górnicy nie mają innego wyjścia niż zaparkować autobus w swojej bramce i liczyć na słabszy dzień ofensywy Piasta. Tylko głupi szedłby teraz z otwartą przyłbicą na lidera, a to nie posądzamy opiekuna ekipy z Łęcznej.

Dlatego typujemy under 2.5. Kurs nie zachwyca, ale nie ma co ryzykować, w końcu to polska liga.

[sc:betano]godz. 18:00, Piast Gliwice – Górnik Łęczna, typ: under 2,5, kurs: 1.65.

Postaw ten zakład w BETANO. Odebrałeś już swój bonus startowy u tego kapitalnego bukmachera? Jeśli nie, kliknij TUTAJ i weź co Twoje.