Typy Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Cracovia

Typy na mecz 13. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Śląsk Wrocław podejmował będzie Cracovię.

Spotkanie Śląska z Cracovią będzie meczem najgorzej grającej drużyny w roli gospodarza z zespołem, który najsłabiej radzi sobie w meczach wyjazdowych.
Śląsk jest jedyną drużyną w Ekstraklasie, która jeszcze nie wygrała u siebie w obecnym sezonie. W sześciu meczach w roli gospodarza Wrocławianie zdołali ugrać zaledwie 3 punkty po trzech remisach i 3 razy schodzili na tarczy z pola gry. Ich dzisiejsi mają taki sam bilans, jeżeli chodzi o mecze w delegacjach. Patrząc na obecny potencjał piłkarski obu zespołów, więcej szans na zwycięstwo w tym meczu daję Pasom. Paradoksem Cracovii jest jednak to, że trener Zieliński mając znacznie bardziej wąską ławkę potrafił lepiej punktować, niż od momentu kiedy do zespołu Pasów dołączyli nowi zawodnicy, tacy jak np: Piątek, Brzyski, czy Malarczyk. Pasy pokazały swój potencjał ofensywny w meczu przeciwko Koronie, który wygrały 6:0. Cóż z tego kiedy kilka dni później w meczu z Wisłą Płock powróciły jednak „stare grzechy” Pasów i chyba tylko opatrzności i „Furmanowi szczęścia” nie stracili punktów w tym meczu.

We Wrocławiu Pasom gra się ciężko. Pięć ostatnich pojedynków Cracovii we Wrocławiu przeciwko Śląskowi to 3 porażki, 1 remis i 1 zwycięstwo. Od wyjazdowego meczu z Zagłębiem widać jednak poprawę gry obronnej krakowskiej drużyny i dlatego uważam, że dzisiaj Pasy nie przegrają we Wrocławiu.

Ekstraklasa, godz. 18:00, Śląsk Wrocław – Cracovia, typ: X2, kurs: 1.57

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.