Typy Ekstraklasa: Śląsk Wrocław vs Ruch Chorzów

Typy na mecz 8. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym Śląsk Wrocław podejmował będzie Ruch Chorzów. Gospodarze po siedmiu kolejkach zajmują 9. miejsce w tabeli, Niebiescy są na 13. miejscu z ośmioma punktami na koncie.

W poprzedniej kolejce Śląsk rozbił w Krakowie będącą w wielkim kryzysie Białą Gwiazdę wygrywając aż 5:1. Ruch zanotował z kolei porażkę z Legią (0:2). W czterech meczach wyjazdowych Ruch stracił 9 goli, co oznacza, że Niebiescy poza Wisłą Kraków posiadają najsłabszą defensywę w Ekstraklasie i tracili do tej pory najwięcej bramek. Po przejściu Mariusza Stępińskiego do FC Nantes, Chorzowianie zagrali już dwa spotkania bez młodego reprezentanta Polski. W meczu z Cracovią zadania ofensywne dobrze wypełnił Jakub Arak, natomiast w spotkaniu przeciwko Legii, Niebiescy nie potrafili przez 90 minut ani razu trafić w światło bramki swoich rywali (!).
Dzisiaj spodziewam się raczej jednostronnego spotkania, w którym stroną atakującą będą piłkarze trenera Rumaka, natomiast Ruch będzie się koncentrował głównie na zadaniach defensywnych licząc na kontry. Kibice we Wrocławiu są już bardzo spragnieni goli dla Śląska, bowiem trzy mecze jakie w tym sezonie rozegrał Śląsk na swoim boisku zakończyły się bezbramkowo. Stawiam na przedział bramek 2-3 i taki typ dzisiaj zagram, co i Wam polecam. Powodzenia!

Ekstraklasa, godz.18:00, Śląsk Wrocław – Ruch Chorzów, typ: 2-3 gole, kurs: 1.95

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.