Typy Ekstraklasa: Termalica – Śląsk

Typy na mecz 18. kolejki Ekstraklasy, w którym Termalica podejmować będzie zespół Śląska Wrocław.

Nie udało się rozegrać sobotniego spotkania 17. kolejki na stadionie Termalici z powodu zbyt dużych opadów śniegu. Spotkanie z Jagiellonią zostało przełożone na 15 grudnia. Piłkarze Piotra Mandrysza mieli zatem trochę więcej czasu, aby przygotować się do spotkania ze Śląskiem. Dla Słoni nadarza się wyjątkowa okazja, aby wreszcie wygrać w Niecieczy ku radości swoich kibiców i właściciela klubu, ponieważ odkąd zespół awansował do Ekstraklasy mecze jako gospodarz rozgrywał na stadionie w Mielcu. Na inaugurację wyremontowanego stadionu w Niecieczy, miejscowym przyszło zmierzyć się z liderem z Gliwic i po hokejowym wyniku przegrali tamto spotkanie w stosunku 3:5.

Tym razem będą gościć zespół Śląska, który na wyjazdach gra po prostu fatalnie. Wrocławianie na 8 wyjazdowych spotkań, wygrali tylko jedno, dwa razy zremisowali i aż pięciokrotnie schodzili z boiska pokonani. Sytuacja Śląska Wrocław w tabeli Ekstraklasy jest coraz bardziej dramatyczna. Na nie korzyść drużyny Tadeusza Pawłowskiego w spotkaniu z Termalicą przemawiają ponadto fakty statystyczne.
Otóż Śląsk ma najgorszą defensywę w lidze, ponieważ do tej pory na wyjazdach stracił aż 16 bramek, strzelając swoim rywalom zaledwie 8.

Wkraczamy w taką fazę rozgrywek Ekstraklasy, że o tym czy dany zespół zagra ostatecznie w grupie mistrzowskiej, czy w grupie spadkowej może decydować 1 punkt.
Atut własnego boiska nie będzie w tym przypadku bez znaczenia. Uważamy, że zespołem bardziej zdeterminowanym do tego, aby wygrać ten mecz będą gospodarze, dlatego stawiamy na ich zwycięstwo podpierając nasz typ poprzez DNB, czyli zwrotem stawki za nasz zakład z bukmacherem w przypadku remisu.

[sc:betano] Ekstraklasa, 01/12/ godz.18:00, Termalica B-B vs Śląsk Wrocław, typ: 1 DNB, kurs: 1.80

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.