Typy Ekstraklasa: Wisła Kraków – Cracovia

Typy na mecz 17. kolejki Ekstraklasy, w którym Wisła Kraków podejmować będzie zespół Cracovii.

Przed nami wydarzenie 17. kolejki Ekstraklasy i wielkie Derby Krakowa. Tym razem obie krakowskie drużyny spotkają się na Stadionie przy Reymonta 22. Ostatnie Derby na stadionie Cracovii zakończyły się podziałem punktów. Dzisiaj więcej szans na wygranie dajemy gospodarzom. Przemawia za tym kilka faktów.

Po pierwsze Wisła trzy ostatnie mecze na swoim stadionie zremisowała. Ba, Wiślacy nawet nie strzelili bramki (!). Czas najwyższy aby się odblokować, a trudno o lepszą okazję niż mecz derbowy z odwiecznym rywalem.
Po drugie Wisła jest jedyną drużyną w lidze, która nie zaznała jeszcze smaku porażki przed własną publicznością, wygrywając dwukrotnie i aż pięć razy remisując. Jesteśmy przekonani, że ta seria zostanie podtrzymana po dzisiejszej “Świętej Wojnie”.

Po trzecie Cracovia gra o wiele słabiej na wyjazdach niż na swoim stadionie przy Kałuży. Podopieczni Jacka Zielińskiego trzy ostatnie mecze wyjazdowe przegrali, kolejno z Zagłębiem, Legią i Górnikiem Łęczna.

Dzisiaj w Krakowie pogoda będzie sprzyjać zawodnikom i kibicom, a zatem spodziewamy się dobrego sportowego widowiska, w którym tym razem kibice na stadionie przy R22 zobaczą dużo tzw. “krakowskiej piłki” i bramki dla swojej drużyny. Ponieważ derby rządzą się swoimi prawami, to bardziej ostrożnym zalecamy postawić na 1 DNB @1.50.

[sc:betano] Ekstraklasa, godz.18:00, Wisła Kraków – Cracovia, typ: 1, kurs: 2.15

Zmień bukmachera na BETANO. Kliknij TUTAJ i odbierz swój bonus.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Partizan – AEK Larnaca https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-partizan-aek-larnaca/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Zurich – Linfield https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-zurich-linfield/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: HJK – Maribor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hjk-maribor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…