Typy: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław

Typując spotkanie Wisły Kraków ze Śląskiem Wrocław można śmiało od razu pójść w kierunku BTS. Kurs w Betano 1.85 nadaje się na singla, ale my chcemy więcej ryzyka i większy kurs. Dlatego wybieramy trudniejszy typ.

Wisła ma na koncie w tym sezonie jedno zwycięstwo i aż 5 remisów. Razem z Pogonią zachowują miano niepokonanych, mała liczba punktów musi martwić kibiców pod Wawelem i wprowadzać nerwowość w gabinetach prezesów. To może być mecz o być albo nie być w roli trenera dla Kazimierza Moskala.

Śląsk zanotował do tej pory dwa zwycięstwa i po dość słabym początku sezonu powoli się rozpędza. Może nie zachwycił w ostatnim meczu z Podbeskidziem (1:1), ale to wciąż solidna drużyna.

Mając przed sobą pojedynek głodnej zwycięstw Wisły, ze Śląskiem, który nie narzeka na nic, stawiamy na tych pierwszych. W Wiśle po tylu remisach, w meczach w których prowadzili musi coś pęknąć. Musi nastąpić moment totalnego wkur…, który przyniesie wygraną. Nie można być wiecznie frajerem, który gubi punkty w końcówkach spotkań. Dlatego gramy na zwycięstwo Wisły.

[sc:betano] godz. 20:30: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław, typ: 1, kurs: 2.63.

Odebrałeś swój bonus startowy w BETANO? Kliknij TUTAJ i odbierz to, co się należy.