Typy Jagiellonia – Pogoń by Adamczyk

Do Białegostoku przyjeżdża Pogoń Szczecin. Gospodarze zajmują 3. miejsce z 20. punktami, natomiast drużyna przyjezdna zajmuje 8. miejsce z 16. oczkami. Dzisiejszy mecz dla całego miasta Białystok jest bardzo ważnym wydarzeniem, ponieważ zostaną otwarte wszystkie trybuny na odnowionym stadionie. Klub przypuszcza, że może się pojawić komplet publiczności.

Drużyna gospodarzy może się pochwalić ostatnią bardzo dobrą formą, w ostatnich 5 meczach – 4 wygrali i 1 zremisowali. Ostatnie wygrane Jagi u siebie to z Podbeskidziem 4:2 i wygrana z wicemistrzem kraju czyli z Lechem Poznań.

W poprzedniej kolejce Jaga odniosła zwycięstwo w Krakowie z Wisłą, które może napawać optymizmem w dzisiejszym spotkaniu. Oprócz dobrej formy moim następnym argumentem jest otwarcie stadionu, które wśród zawodników wywoła jeszcze większe zaangażowanie w dzisiejszym meczu. Wygrana w pierwszym meczu na nowym stadionie przy komplecie widzów jest rzeczą wspaniałą, której dzisiaj może dokonać Jaga.

Na razie najlepszym strzelcem w Ekstraklasie jest zawodnik Jagiellonii Białystok Mateusz Piątkowski, który strzelił już 9 bramek. Po ostatnich dobrych wynikach nie widać straty lidera zespołu czyli Quintany, który odszedł do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kadra Jagi wygląda bardzo solidnie, a dodać do tego jeszcze myśl taktyczną trenera Michała Probierza i z gospodarzy może zrobić się dobra ekipa T-Mobile Ekstraklasy.

Drużyna Dariusza Wdowczyka ostatni mecz wygrała ze ostatnią ekipą tabeli Zawiszą Bydgoszcz 3:0. Wydawało się, że Portowcy na czele z Robakiem mają szansę żeby zaistnieć w tej lidze, ale niestety wahania formy nie pozwoliły na to. Gra na wyjazdach zespołu to gra w kratkę: 2 wygrane, 2 remisy i 2 przegrane. Pogoń przeplatuje dobre mecze z złymi. Nierówna gra i kontuzje spowodowały, że zajmują 8. miejsce w tabeli. Głównym powodem dlaczego kieruje swój typ przeciwko Portowcom są bardzo wielkie osłabienia w ofensywie. Marcin Robak wypadł ze składu z powodu kontuzji, problemy też mają Zwoliński, Kun, Okuno i Hernani. Do tego na ostatnim treningu urazu dostał Frączczak. Goście mają ochotę zepsuć dzisiejsze święto w Białymstoku, ale uważam, że z takimi osłabieniami będzie im bardzo trudno.

Jagiellonia Białystok-Pogoń Szczecin – 1 @ 2.40

Typy Adamczyka oraz jego skuteczność możecie obserwować TUTAJ.

Jeśli i Ty chcesz mieć swój projekt bukmacherski u nas skontaktuj się z nami.

Podcast #kasujemy

Reklama

Podcast #kasujemy S01.E18. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony, https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478

Typy NHL: Edmonton Oliers – Arizona Coyotes http://bit.ly/2R2o5Ia #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie: Overy http://bit.ly/2NF1Iqd #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…