Typy koszykówka: KTP Basket vs Bisons Loimaa

W fińskiej lidze KTP Basket gości ekipę Bisons Loimaa. Gospodarze walczą o utrzymanie w lidze, natomiast goście ze zdecydowanie wyższymi aspiracjami, są obok ekipy Kataja głównymi faworytami do mistrzowskiej korony.

KTP ostatnio prezentują dobrą formę, w mojej opinii na pewno nie spadną, za solidny mają na to skład i kilka drużyn przed nimi jest zdecydowanie słabszych, ich problem to ustabilizowanie formy. Jednak porównując ich do Bisons Liomaa, zdecydowanie silniejszą w każdym aspekcie jest ekipa dzisiejszych gości. Do tego w dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi jeden z lepszych zawodników zespołu Sefton Barrett (drugi strzelec zespołu), co prawda zakontraktowano w jego miejsce już LaMarcusa Reeda, ale jego występ nie jest pewny dzisiaj (kłopoty z papierami na grę). Natomiast popularne Żubry już w niedziele czeka kolejny mecz, tym razem w lidze VTB i starcie z Niżnym na własnym parkiecie.

Dlatego zdecydowałem się na pierwszą połowę, bo uważam że od początku ruszą na ekipę gospodarzy z zamiarem zdobycia już do przerwy spokojnego prowadzenia, by trener mógł dać odpocząć później kluczowym zawodnikom przed niedzielnym spotkaniem. Mają na tyle mocną i solidną kadrę, że mogą sobie na to pozwolić. Oczywiście wiele zależy od tego, czy czasem nie odpuszczą ligi na rzecz VTB, ale mam nadzieję, że podejdą do tego czysto sportowo i nie będzie mowy o żadnym odpuszczaniu czy lekceważeniu rywali.

Korisliiga Finlandia, godz.17.30, KTP Basket – Bisons Loimaa, typ: 1połowa 2(-1.5), kurs: 1.90

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.