Typy liga austriacka: Ried – Red Bull Salzburg

W sobotnim meczu trzeciej kolejki ligi austriackiej, Ried zmierzy się u siebie z Red Bull Salzburg. Faworytami tego starcia są goście i to na nich radzimy Wam postawić. Co więcej, jesteśmy tak pewni wysokiego zwycięstwa Salzburga, że zagramy na nich z handicapem -1.

Red Bull Salzburg to hegemon w rozgrywkach krajowych. Po dwóch kolejkach mistrzowie Austrii są liderami rozgrywek z sześcioma punktami na koncie. Podopieczni Adolfa Huttera pokonali Rapid Wiedeń 6:1, a w następnej kolejce rozgromili Neustadt 5:0. Teraz Die Roten Bullen również celują w wysoką wygraną.

Ried to na razie czwarta siła w Tipico Bundeslidze. Drużyna prowadzona przez Olivera Glasnera pokonała na inaugurację Neustadt, ale potem poniosła porażkę z rąk Rapidu Wiedeń. Warto zaznaczyć, że Ried zajęło szóste miejsce w poprzednim sezonie i dwukrotnie musiało uznać wyższość Salzburga. W sumie spośród pięciu bezpośrednich starć Red Bull wygrał cztery razy i raz był remis.

Naszym zdaniem Red Bull Salzburg nie będzie mieć problemów z ograniem Ried. Mistrzowie Austrii są zdecydowanie lepszą drużyną i udowodnią to w sobotę.

***

Proponowany typ:

Ried – Red Bull Salzburg: handicap -1 Salzburg (1,70)

2 komentarze

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  • zartujecie ? Salzburg musi teraz mega się spiąć na rewanż z LE, będzie chciał pewnie wygrać to spotkanie jak najmniejszym nakładem sił. Skończy się zapewne remisem.