Typy Liga Europy: Lech – Fiorentina

dynia

Typy na mecz Ligi Europy, w którym Lech Poznań podejmie Fiorentinę. W pierwszym meczu tych drużyn, Kolejorz sensacyjnie wygrał na wyjeździe 2:1, czym zszokował nie tylko kibiców w Polsce, ale i całej Europie.

W myśl zasady, że nic dwa razy się nie zdarza, typujemy dziś porażkę mistrza Polski. Złudne jest myślenie, że skoro Lech wygrał na wyjeździe, to tym bardziej poradzi sobie u siebie. Nic z tych rzeczy. „Viola” to wciąż o dwie klasy lepsza od Lecha ekipa i drugi raz już nie zagra tak słabo, chyba że… Włosi odpuszczają LE i chcą skupić się na walce o mistrzostwo Italii. Sądzimy jednak, że jak na profesjonalistów przystało, dopóki są szanse awansu z grupy, to Fiorentina nie złoży broni, tylko powalczy o trzy punkty.

Progres formy Lecha po przyjściu trenera Jana Urbana jest widoczny, ale to za mało, aby powtórzyć sukces z Florencji. Dlatego typujemy wygraną gości, choć przyznamy się, że przez chwilę myśleliśmy o BTS. Decydujemy się jednak zagrać na Fiorentinę.

[sc:betclic] godz. 21:05, Lech Poznań – Fiorentina, typ: 2, kurs: 1.68.

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 100 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na zarobek przy Lidze Europy.