Typy Liga Mistrzów: AS Roma – BATE

Typy na mecz 6. kolejki Ligi Mistrzów, w którym AS Roma podejmować będzie BATE.

O drugie miejsce premiowane awansem do fazy pucharowej Ligi Mistrzów wciąż walczą 3 zespoły z grupy E: Roma, Bate i Leverkusen.
W Rzymie czeka nas dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami BATE wygrało z Romą 3:2. Rzymianie będą mieli dzisiaj naprawdę wysoko zawieszoną poprzeczkę, pomimo tego, że zagrają przed własną publicznością. Piłkarze z Wiecznego Miasta, aby awansować do dalszej fazy LM, muszą wygrać z BATE. O tym, że piłkarze BATE potrafią grać w piłkę przekonaliśmy się już w poprzednich kolejkach LM.

Jeśli Rzymianie zdobędą dzisiaj komplet punktów mają awans, jeśli zremisują muszą liczyć, że Bayer nie wygra z Barcą, która ma już pewny awans i nie wiadomo jakim składem przyjedzie do Leverkusen i na ile % zagra. Ostatnio Roma gra w kratkę, a świadczą o tym wyniki Romy. W ostatniej kolejce Seria A, Roma miała 3 punkty w garści, ale wypuściła je w końcówce, bo Torino wyrównało z karnego. Z kolei ostatni mecz u siebie to porażka Romy 0-2 z Atlantą, wcześniej 6-1 na Camp Nou – te wyniki chluby nie przynoszą. Jeśli dzisiaj Roma wygra z BATE to chociaż w małym stopniu zmaże plamę za te niechlubne wyniki.

[sc:betclic] Liga Mistrzów, 09/12/ godz.20:45, AS Roma – BATE, typ: over 2.5 gola kurs: 1.55

Odbierz teraz swój zakład bez ryzyka do 100 zł! Kliknij TUTAJ i weź co należy do Ciebie. Idealna okazja na zarobek przy Lidze Mistrzów.