Typy na dziś: AFC Eskilstuna – Djurgarden

Typy do Singla na poniedziałek 8. dzień lipca wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Djurgarden zdobędzie przynajmniej dwie bramki w wyjazdowym spotkaniu z AFC Eskilstuna. Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w tabeli, bo w trzynastu meczach zdobyli tylko siedem punktów. Na własnym stadionie rozegrali sześć meczów, z czego dwa przegrali i trzy zremisowali.

Djurgarden imponuje serią pięciu z rzędu ligowych meczów ze zwycięstwem. Seria ta obejmuje dwie z rzędu wygrane na wyjazdach i wydaje się, że z kim jak z kim, ale z ostatnią drużyna w tabeli powinno pójść łatwo i drużyna zainkasuje kolejny komplet punktów. Może tak będzie, ale pamiętamy, że każda seria musi się kiedyś skończyć.

Dlatego uważamy, że bezpieczniejszym zakładem na to spotkanie i z lepszym kursem jest typ na przynajmniej dwa gole strzelone przez Djurgarden. Czasami zespoły z czołówki mają tzw trap game, czyli z teoretycznie słabszym rywalem, męczą się i przeważnie przegrywają. Aby zabezpieczyć się przed taką ewentualnością proponujemy zagrać jak poniżej.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Djurgarden zdobędzie dziś przynajmniej dwie bramki na stadionie w Eskilstunie.

AFC Eskilstuna – Djurgarden, typ: Djurgarden powyżej 1.5 gola, kurs: 1.82.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB