Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 8.07. z kursem 2.87.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 8.07. z kursem 2.87.
1 (20%) 2 głosów

Typy do Dubla na poniedziałek 8. dzień lipca wybraliśmy ze szwedzkiej ekstraklasy oraz z Pucharu Narodów Afryki. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.87. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Ghana zdobędzie przynajmniej jedną bramkę w regulaminowym czasie gry przeciwko Tunezji. Jest to spotkanie w ramach 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki i zwycięzca tej rywalizacji zmierzy się w ćwierćfinale z Madagaskarem. Tunezja w fazie grupowej zanotowała trzy remisy. Dwa razy po 1:1 i bezbramkowo z najsłabszą Mauretanią. Ghana w dwóch meczach grupowych zdobywała po dwa gole i tylko z Kamerunem zanotowali bezbramkowy remis. Liczymy, że gracze z Ghany przynajmniej raz trafią dziś do bramki rywala.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Elfsborg zdobędzie przynajmniej dwie bramki w meczu z Helsingborgiem. Gospodarze są wyżej w tabeli i przyzwoicie prezentują się przed własną widownią. W sześciu domowych meczach ani razu nie przegrali i zanotowali trzy wygrane. W dwóch z nich pokrywali linię 1.5 gola. Liczymy, że dziś również zdobędą przynajmniej dwie bramki.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.87.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Dołącz do nas na FB