Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 8.07. z kursem 2.87.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 8. dzień lipca wybraliśmy ze szwedzkiej ekstraklasy oraz z Pucharu Narodów Afryki. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.87. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Ghana zdobędzie przynajmniej jedną bramkę w regulaminowym czasie gry przeciwko Tunezji. Jest to spotkanie w ramach 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki i zwycięzca tej rywalizacji zmierzy się w ćwierćfinale z Madagaskarem. Tunezja w fazie grupowej zanotowała trzy remisy. Dwa razy po 1:1 i bezbramkowo z najsłabszą Mauretanią. Ghana w dwóch meczach grupowych zdobywała po dwa gole i tylko z Kamerunem zanotowali bezbramkowy remis. Liczymy, że gracze z Ghany przynajmniej raz trafią dziś do bramki rywala.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Elfsborg zdobędzie przynajmniej dwie bramki w meczu z Helsingborgiem. Gospodarze są wyżej w tabeli i przyzwoicie prezentują się przed własną widownią. W sześciu domowych meczach ani razu nie przegrali i zanotowali trzy wygrane. W dwóch z nich pokrywali linię 1.5 gola. Liczymy, że dziś również zdobędą przynajmniej dwie bramki.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.87.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB