Typy na dziś: Dubel na czwartek 4.10.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na czwartek w 4. dzień października wybraliśmy z piłkarskiej Ligi Europy. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.13. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Arsenal pokona na wyjeździe FK Karabakh. Kanonierzy chwycili wiatr w żagle i po słabym początku sezonu w Premier League wygrali aż siedem meczów z rzędu. Liczymy na kontynuację tej serii, bo widać, że londyńczycy są w dobrej dyspozycji.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że w starciu Salzburga z Celtikiem Glasgow padną mniej niż cztery gole. Austriacy są overową ekipą, ale Celtic ma świetną defensywę. Ekipa z Glasgow w siedmiu kolejkach rozgrywek ligowych straciła zaledwie cztery gole. Nie sądzimy, aby w tym pojedynku padły więcej niż trzy bramki.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sporting – Santa Clara – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sporting-santa-clara-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama