Typy na dziś – Singiel: Krasnodar – Sevilla

Typy na dziś

Singla na czwartek 4. dzień października zagramy w Lidze Europy, ponieważ poza tymi rozgrywkami niewiele jest do grania z piłki nożnej. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że starciu Krasnodaru z Sevilla padną więcej niż dwie bramki. Obie drużyny wygrały swoje pierwsze mecze fazy grupowej LE. Gospodarze wygrali na wyjeździe z Akhisar Belediye 1:0, a goście pokonali na swoim stadionie Standard Liege aż 5:1.

Krasnodar jest wiceliderem rozgrywek w Rosji i na dziewięć spotkań z ich udziałem w aż sześciu linia 2.5 była pokrywana. Sevilla w La Liga jest jedną z bardziej overowych drużyn, kiedy występuje w roli gości. W meczach wyjazdowych z ich udziałem pada średnio 4.5 gola na mecz.

Uważamy, że w tym pojedynku linia 2.5 zostanie pokryta.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Krasnodar – Sevilla, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.84. 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Podcast #kasujemy

Reklama

Podcast #kasujemy S01.E94 w Spotify 🎙✅ https://open.spotify.com/episode/2KaQDXdw1g5ygZcyDHBJ0g?si=Gl_2XeqwTY-WjvO3FP01-w #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 5.04.
https://youtu.be/FgHS88aCwYU
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E94 w Apple Podcasty 🎙💰 #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=09ac1e29-80d0-4888-b42d-fb24cd86ea36

Load More…