Typy na dziś: Dubel na niedzielę 14.01.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na niedzielę 14.01.
Oceń

Dubla na niedzielę zagramy we Francji oraz Portugalii. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.26. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy, że Lyon wygra przed własną publicznością z Angers. Gospodarze wygrali ostatnio u siebie z Marsylią i to naszym zdaniem jest wystarczająca przesłanka, aby wymagać dziś od nich wygranej z ligowym średniakiem. Nie ma innej opcji – Lyon musi wygrać!

Drugim typem Dubla jest wygrana Sportingu Lizbona z Aves przynajmniej dwoma bramkami. U siebie ekipa z Lizbony jest bezlitosna dla słabeuszy i na 9 meczów przed własną widownią wygrali aż 7. Dziś również wygrają, ale naszym zdaniem pokryją handicap -1.5.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.26, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…