Typy na dziś: Dubel na piątek 12.10.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na piątek 12.10.
Oceń

Typy do Dubla na piątek w 12. dzień października wybraliśmy z irlandzkiej Premier Division oraz holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.39. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy dwa overy 2.5. Liczymy na przynajmniej trzy gole w starciu Cork City z Limerickiem oraz tyle samo w pojedynku Waalwijk z FC Oss.

W ostatnich dziesięciu spotkaniach między Corkiem a Limerickiem na stadionie Turners Cross w aż dziewięciu linia 2.5 była pokrywana.

Jeszcze jedna statystyka: w ostatnich sześciu meczach między Waalwijkiem a Oss na Mandemakers Stadion padały więcej niż 2 bramki.

Po trzy gole w każdym z tych spotkań i będziemy zadowoleni.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Qiang Wang – Anastasija Sevastova https://t.co/PCocE9HLGG #ausopen #picks

Kupon na piątek 18.01. z kursem 7.77. https://t.co/7pKz7ZEFG9 #picks

Overy na piątek 18.01. https://t.co/4X0qtIzYaG #picks

Load More…