Typy na rzuty rożne: Belgia – Szwajcaria

Typy na rzuty rożne

Belgia w ostatnich sześciu spotkaniach wykonywała średnio 5.83 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijała średnio 4.66 RR.


Szwajcaria natomiast wykonywała średnio 7 rzutów rożnych na mecz, a rywalom nabijała średnio 3 RR.

W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami zobaczyliśmy aż 16 rzutów rożnych. Belgia gra bardzo ofensywną piłkę, o czym mogliśmy się przekonać choćby na ostatnim mundialu.

Gospodarze wszystkie swoje spotkania kończyli overem przynajmniej 8.5 rzutów rożnych, dlatego stawiamy tutaj na over 8.5 kornerów.

Belgia – Szwajcaria, typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych, kurs: 1.56.


Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB