Typy na dziś: Dubel na piątek 21.09.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek w 21. dzień września wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie oraz walijskiej Premier League. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.20. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy na powyżej 2.5 gola w spotkaniu rezerw PSV z Volendam. Średnia bramek w tym sezonie w meczach z udzialem PSV wynosi aż 4.6 gola na mecz. Ostatni pojedynek między tymi drużynami w Eindhoven zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:1. Nie mamy nic przeciwko takiemu wynikowi również dzisiaj.

W drugim meczu Dubla stawiamy na domowe zwycięstwo TNS z Bala Town przynajmniej dwoma bramkami. Ostatnie dwa mecze na tym stadionie kończyły się wynikiem 3:0. Może dziś tak wysoko nie będzie, ale jesteśmy przekonani, że gospodarze wygrają, pokrywając handicap 0:1.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy