Typy na dziś: Dubel na piątek 25.10. z kursem 2.55

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na piątek 25. dzień października wybraliśmy z austriackiej 2. ligi oraz z holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.55. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Amstetten z BW Linz padną przynajmniej trzy bramki. W meczach gospodarzy padają średnio 3.5 bramki na mecz. Goście mają jeszcze wyższą średnia, która wynosi 3.7 gola na mecz. W związku z tym uważamy, że w tym pojedynku linia 2.5 gola zostanie pokryta.

W drugim meczu Dubla typujemy, że w starciu Excelsioru rezerwami Ajaksu padną przynajmniej cztery bramki. W spotkaniach z udziałem gospodarzy strzelano 4.8 gola na mecz. Natomiast w pojedynkach ekipy z Amsterdamu padały w tym sezonie średnio  4.6 bramki na mecz. Dlatego uważamy, że cztery trafienia w tym spotkaniu to absolutne minimum.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.55.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Reklama

Typy na rzuty rożne: Francja – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-francja-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Węgry – Portugalia – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/wegry-portugalia-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Argentyna – Chile https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-argentyna-chile/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…