Singiel na dziś: Esbjerg – Midtjylland

Typy na dziś

Typy do Singla na piątek 25. dzień października wybraliśmy z piłkarskiej duńskiej Superligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Midtjylland pokona na wyjeździe Esbjerg różnicą przynajmniej dwóch bramek. Trochę ryzykujemy, bo można zagrać czystą “dwójkę” po kursie 1.76 i też byłoby dobrze jak na Singla. Jednak widzimy w tym meczu fajną wartość.

Midtjylland jest liderem rozgrywek i ma cztery punkty przewagi nad drugą Kopenhagą. Ostatnio wygrali dwa mecze z rzędu, co naszym zdaniem pokazuje, że po dość przeciętnym początku sezonu wracają na mistrzowskie tory.

Esbjerg zajmuje drugie miejsce od końca i ostatnio przegrał na wyjeździe z Kopenhagą 1:3. Podobnego wyniku oczekujemy dzisiaj, bo Midtjylland to drużyna pokroju obrońcy tytułu.

Dodajmy jeszcze, że zespół z Herning jest najlepiej grającą drużyną na wyjazdach. W sześciu spotkaniach na obcych boiskach wygrali aż pięć razy (trzy z pokryciem handicapu 1:0) i tylko raz dzielili się punktami.

W związku z tym stawiamy, że Midtjylland wygra na wyjeździe z Esbjerg i pokryje handicap 1:0.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Esbjerg – Midtjylland, typ: 2 (handicap 1:0), kurs:  2.96.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Nijmegen – Feyenoord https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-nijmegen-feyenoord/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Atalanta – Fiorentina https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-atalanta-fiorentina-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Toulouse – Montpellier https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-toulouse-montpellier/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…