Singiel na dziś: Esbjerg – Midtjylland

Typy na dziś

Typy do Singla na piątek 25. dzień października wybraliśmy z piłkarskiej duńskiej Superligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Midtjylland pokona na wyjeździe Esbjerg różnicą przynajmniej dwóch bramek. Trochę ryzykujemy, bo można zagrać czystą „dwójkę” po kursie 1.76 i też byłoby dobrze jak na Singla. Jednak widzimy w tym meczu fajną wartość.

Midtjylland jest liderem rozgrywek i ma cztery punkty przewagi nad drugą Kopenhagą. Ostatnio wygrali dwa mecze z rzędu, co naszym zdaniem pokazuje, że po dość przeciętnym początku sezonu wracają na mistrzowskie tory.

Esbjerg zajmuje drugie miejsce od końca i ostatnio przegrał na wyjeździe z Kopenhagą 1:3. Podobnego wyniku oczekujemy dzisiaj, bo Midtjylland to drużyna pokroju obrońcy tytułu.

Dodajmy jeszcze, że zespół z Herning jest najlepiej grającą drużyną na wyjazdach. W sześciu spotkaniach na obcych boiskach wygrali aż pięć razy (trzy z pokryciem handicapu 1:0) i tylko raz dzielili się punktami.

W związku z tym stawiamy, że Midtjylland wygra na wyjeździe z Esbjerg i pokryje handicap 1:0.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Esbjerg – Midtjylland, typ: 2 (handicap 1:0), kurs:  2.96.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Niedziela 16.02.
https://youtu.be/cIUrMihitcw
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E47. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=fa1d07f2-b587-4e94-89f2-d8fdb4d7f7e6

Podcast #kasujemy S01.E47 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/3ZzQHqdlZo6fIE9s9onBcM?si=QgqDHks6Qg6k8MzQDlFCrA

Load More…