Typy na dziś: Dubel na piątek 28.09.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na piątek w 28. dzień września wybraliśmy z portugalskiej ekstraklasy oraz z holenderskiej Eerste Divisie. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.12. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Porto wygra u siebie z Tondelą przynajmniej dwoma bramkami. Gospodarze w tym sezonie na trzy domowe mecze wygrali dwa razy i w każdym z nich pokrywali handicap 0:1. Jedyna porażka przyszła z Guimaraes, ale to raczej wyjątek potwierdzający regułę, że Porto u siebie wygrywa przekonywująco. Na to liczymy!

W drugim meczu Dubla stawiamy BTS (obie drużyny strzelą gola) w starciu na szczycie zaplecza holenderskiej ekstraklasy między NEC Nijmegen a GA Eagles. Goście są liderem rozgrywek, a gospodarze zajmują trzecie miejsce. W każdym z sześciu ostatnich spotkań między tymi drużynami pokrywany był BTS, więc liczymy na kontynuację tej serii.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB