Typy na dziś – Singiel: Galatasaray – Erzurum

Oceń

Singla na piątek 28. dzień września zagramy nietypowo, bo w tureckiej Super Lig. Rzadko gramy w tej lidze, ale dziś nie możemy przepuścić okazji. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Galatasaray pokona przed własną publicznością Erzurum przynajmniej dwoma bramkami, pokrywając 3-drogowy handicap 0:1. Gospodarze po sześciu kolejkach są wiceliderem rozgrywek, a goście zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Galatasaray u siebie wygrał każde z trzech rozegranych spotkań, a dwa ostatnie bardzo przekonywująco, bo aż 6:0 i 4:1. Nie sądzimy, aby goście z Erzurum mogli dziś sprawić kłopoty ekipie ze Stambułu. Liczymy na przekonywujące zwycięstwo gospodarzy.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Galatasaray – Erzurum, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.63.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB