Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 1.07. z kursem 2.55.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na poniedziałek 1. dzień lipca wybraliśmy z irlandzkiej Premier Division oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.55. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Sligo Rovers zdobędą przynajmniej dwie bramki w spotkaniu z UC Dublin. Ostatnio gracze ze Sligo nas zawiedli przegrywając na wyjeździe z Finn Harps, ale dziś w starciu ze studentami z Dublina powinni spokojnie strzelić przynajmniej dwie bramki. UCD przegrywa mecz za meczem, a w ostatnich sześciu spotkaniach wyjazdowych, aż pięć razy tracili dwie lub więcej bramek.

W drugim meczu Dubla stawiamy na mniej niż 12 runów w spotkaniu Cincinnati Reds z Milwaukee Brewers. Ofensywa gości ze stanu Wisconsin przeżywa ostatnio kłopoty, bo w trzymeczowej serii z Pittsburgh Pirates, zdobyli zaledwie siedem runów. Dodajmy do tego, że miotacz Reds Tyler Mahle rzadko dopuszcza do meczów z wysokim wynikiem. Jeśli uda mu się zatrzymać Brewers w pierwszych pięciu inningach, wówczas o under 11.5 runów możemy być spokojni, bo bullpen (rezerwowi miotacze) Reds jest jednym z najlepszych w całej MLB.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.55.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Dołącz do nas na FB