Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 1.07. z kursem 2.55.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 1. dzień lipca wybraliśmy z irlandzkiej Premier Division oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.55. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Sligo Rovers zdobędą przynajmniej dwie bramki w spotkaniu z UC Dublin. Ostatnio gracze ze Sligo nas zawiedli przegrywając na wyjeździe z Finn Harps, ale dziś w starciu ze studentami z Dublina powinni spokojnie strzelić przynajmniej dwie bramki. UCD przegrywa mecz za meczem, a w ostatnich sześciu spotkaniach wyjazdowych, aż pięć razy tracili dwie lub więcej bramek.

W drugim meczu Dubla stawiamy na mniej niż 12 runów w spotkaniu Cincinnati Reds z Milwaukee Brewers. Ofensywa gości ze stanu Wisconsin przeżywa ostatnio kłopoty, bo w trzymeczowej serii z Pittsburgh Pirates, zdobyli zaledwie siedem runów. Dodajmy do tego, że miotacz Reds Tyler Mahle rzadko dopuszcza do meczów z wysokim wynikiem. Jeśli uda mu się zatrzymać Brewers w pierwszych pięciu inningach, wówczas o under 11.5 runów możemy być spokojni, bo bullpen (rezerwowi miotacze) Reds jest jednym z najlepszych w całej MLB.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.55.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB