Typy na dziś: Dundalk – Waterford

Typy do Singla na poniedziałek 1. dzień lipca wybraliśmy z irlandzkiej Premier Division. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Dundalk pokona na własnym stadionie Waterford różnicą przynajmniej dwóch bramek. Gospodarze są liderem rozgrywek na Zielonej Wyspie i notują niesamowitą serię siedmiu meczów z rzędu ze zwycięstwem. Przed własną publicznością wygrali cztery pojedynki z rzędu i dziś naszym zdaniem dziś wygrają kolejny raz.

Waterford zajmuje trzecie miejsce od końca i na wyjazdach gra fatalnie. Na dziewięć potyczek na obcych stadionach aż pięć razy schodzili z boiska pokonani. Ostatni raz kiedy drużyna z Waterford grała na Oriel Park, przegrała aż 0:4. Dziś może tak wysoko nie będzie, ale liczymy, że Dundalk odniesie pewne zwycięstwo.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Dundalk pokona dziś Waterford i pokryje handicap 0:1.

Dundalk – Waterford, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 1.84.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB