Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 2.09. z kursem 2.59

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 2. dzień września wybraliśmy z irlandzkiej ekstraklasy oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.59. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Cork City z Waterford pokryty zostanie BTS, czyli każda z drużyn zdobędzie przynajmniej po jednej bramce.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Minnesota Twins wygra wyjazdowe spotkanie z Detroit Tigers. Zdecydowanie lepszego miotacza mają dziś gracze z Minneapolis i to powinno przełożyć się na końcowy rezultat z najgorszą drużyną American League. Twins prowadzą w serii 2:1 i dziś powinni przechylić szalę na swoją stroną.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.59.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

 

Podcast #kasujemy

Reklama