Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 28.10. z kursem 3.08

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 28. dzień października wybraliśmy wyłącznie ze szwedzkiej Allsvenskan. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 3.08. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że Djurgarden pokona u siebie Örebro różnicą przynajmniej dwóch goli. Gospodarze grają o fotel lidera. Jeśli dziś wygrają wrócą znów na pierwsze miejsce w tabeli, które wczoraj stracili na rzecz Hammarby. Naszym zdaniem Djurgarden wygra i pokryje handicap 0-1.

W drugim meczu Dubla typujemy dość ryzykownie, bo gramy na BTS (obie strzelą) w spotkaniu na szczycie szwedzkiej ekstraklasy, między Malmo a AIK-iem. Uważamy, że obaj bramkarze przynajmniej raz wyciągną piłkę z bramki. Owszem w poprzednich sezonach zdarzały się między tymi drużynami mecze bez goli, ale coś czujemy, że dziś goli tu nie zabraknie.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 3.08.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś