Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 7.10. z kursem 2.45

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na poniedziałek 7. dzień października wybraliśmy z francuskiej Ligue 2 oraz z NFL. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.45. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy na poniżej 2.5 gola w meczu Orleans z Lens. W spotkaniach gospodarzy pada w tym sezonie średnio 1.9 gola na mecz. Dodatkowo gdy Orleans grają u siebie wówczas ta wartość jest jeszcze niższa i wynosi 1.8 gola na mecz. Dlatego uważamy, że w tym starciu nie będzie zbyt wielu goli i linia 2.5 nie zostanie pokryta.

W drugim meczu Dubla stawiamy dodatni handicap +11.5 pkt na Cleveland Browns, którzy zagrają na wyjeździe z San Francisco 49ers. Gracze z Kalifornii mieli tydzień wolnego i z bilansem 3:0 przystąpią do kolejnych zmagań w lidze. Naszym zdaniem zachwyty nad Niners są nieco przesadzone i nie zdziwimy się, jeśli nieobliczalni Browns zgarną dziś wygraną. My zagramy tu ostrożnie, bo wystawimy gigantyczny jak na NFL handicap 11,5 pkt. Nie opcji, żeby Cleveland (jeśli przegrają) przegrali wyżej.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.45.

Każdy lubi dostawać coś darmo, zatem polecamy Wam skorzystanie ze specjalnego bonusu w STS. Każdy, kto jeszcze nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 29 zł za darmo.

Wiele firm i stron internetowych kusi hasłem: „freebet bez depozytu”. Często jednak nie do końca tak jest. Dla STS liczy się na pierwszym miejscu przejrzystość, dlatego już na starcie stawiają sprawę prosto i klarownie.

Wystarczy tylko zarejestrować się klikając TUTAJ i przy rejestracji podać kod tylkopilka - pisane razem. Normalnie freebet wynosi 25 zł, ale dzięki nam możesz mieć 29 zł!

Kupon bukmacherski w STS:

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…