Typy NHL: Columbus Blue Jackets – Buffalo Sabres

typy NHL

Dziś z typami z NHL przenosimy się do stanu Ohio, gdzie w Columbus miejscowi Blue Jackets zagrają z Buffalo Sabres.

Obie drużyny znajdują się kompletnie po przeciwnych stronach bieguna. Goście z Buffalo wygrali dwa pierwsze mecze i przystępują do dzisiejszego starcia z bilansem bramkowym 10:3. Natomiast gospodarze odnieśli dwie porażki i ich aktualny bilans goli to 3:11.

Niemniej jednak w obozie Columbus jest przekonanie, że taki początek sezonu to jedynie wpadka, bo tak naprawdę te dwie porażki wynikały z prostych błędów. Mimo dobrej gry gości, liczymy w tym spotkaniu na przełamanie Niebieskich Kurtek i ich pierwsze zwycięstwo w sezonie! Powodzenia!

Columbus Blue Jackets – Buffalo Sabres, typ: 1 OT, kurs 1.81.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na piątek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-piatek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Sporting – Santa Clara – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/sporting-santa-clara-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-27/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama