Typy na dziś: Dubel na sobotę 08.09.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na sobotę 08.09.
Oceń

Dubla na sobotę 8. dzień  września zagramy na zapleczu holenderskiej ekstraklasy oraz w amerykańskiej lidze bejsbola MLB. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.15. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Stawiamy dziś na powyżej 2.5 gola w starciu Twente z Oss. Gospodarze we wszystkich trzech spotkaniach tego sezonu pokrywali linię 2.5.  Oss również jest overową ekipą, bo dwa razy kończyli swoje pojedynki z więcej niż dwoma bramkami. Z braku innych ciekawych meczów, wybieramy ten i gramy over.

Dodajemy do tego zwycięstwo Oakland z Texas. Gospodarze biją się o dziką kartę do gry w playoffs, bo to dla nich jedyna opcja na postseason. Dywizji raczej nie wygrają, bo tam liderują mistrzowie ligi, czyli Astros. Texas to najsłabsza ekipa tej dywizji i nie widzimy ich w tym pojedynku. Gramy na Athletics.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na środę 20.02. z kursem 5.02. https://t.co/TpBtmSd7RS #betting

Overy na środę 20.02. https://t.co/ejty60VYZ8 #betting

Pewniaki na środę 20.02. https://t.co/HYnBB8pUpz #betting

Load More…