Typy na dziś – Singiel: Anglia – Hiszpania

Oceń

Singla na sobotę 8. dzień września zagramy w Lidze Narodów, w której zostanie rozegranych aż 7 spotkań. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że – co tu dużo mówić – w świetnie zapowiadającym się spotkaniu Anglii z Hiszpanią zostanie pokryty BTS, czyli obie drużyny zdobędą przynajmniej jedną bramkę.

O gola dla Hiszpanii jesteśmy spokojni, bo notują serię 12 meczów z rzędu (!!!), kiedy to grając na wyjeździe, bądź będąc na pozycji gości (mundial) zdobywali gola. Przerwanie tej serii jest możliwe, ale nie sądzimy, że akurat nastąpi to w tym pojedynku.

Anglicy mają kim z przodu postraszyć i pokazali się z dobrej strony  na ostatnich mistrzostwach świata. Uważamy, że będzie to skuteczniejszy mecz, niż starcie Niemców z Francuzami (0:0) i BTS zostanie pokryty.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Anglia – Hiszpania, typ: BTS, kurs: 1.93.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB