Typy na dziś: Dubel na sobotę 15.06. z kursem 2.19.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na sobotę 15. dzień czerwca wybraliśmy z Copa America oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.19. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Wenezueli z Peru padną przynajmniej dwa gole. Dla obu drużyn to inauguracja turnieju, zatem szalenie ważne spotkanie, które może ustawić drogę na kolejne mecze. Naszym zdaniem w tym meczu pokryta zostanie linia 1.5 gola, bo coś czujemy, że mecz zakończy się bramkowym remisem.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 7.5 runów w starciu Houston Astros z Toronto Blue Jays. Minionej nocy Teksańczycy wygrali 15:2. Dziś nie spodziewamy się, aż tak dużego wyniku, ale te osiem runów powinniśmy zobaczyć. Astros mają niesamowitą siłę w ofensywie i być może sami pokryją wymaganą przez nas linię. Toronto też ma kim postraszyć na pozycjach pałkarza, bo przypominamy, że w ostatnim meczu serii z Baltimore zdobyli 12 runów. Miotacze w obu drużynach nie należą do asów, więc spodziewamy się wielu wizyt na home plate.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.19.

Uwaga! Ruszyła akcja freebetów dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w ETOTO. Każdy kto nie ma konta u tego bukmachera może odebrać swoje 20 zł na grę.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Po odebraniu freebeta oferta powitalna w ETOTO wygląda bez zmian: bonus 200% do 100 zł, a przy drugiej wpłacie, gdzie bonus 100% do 900 zł, jeśli wpłata jest wyższa lub równa 40 zł, to gracz otrzyma kolejny Freebet 20 zł.

Gracze, którzy zarejestrowali się w ETOTO przed 01. lutego i nie skorzystali jeszcze z żadnej innej oferty będą uprawnieni do Freebetu 20 zł od zalogowania.

Kliknij TUTAJ, aby odebrać swoje 20 zł i mieć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Dołącz do nas na FB