Typy na dziś: Dubel na sobotę 15.06. z kursem 2.19.

Typy na dziś - Dubel dnia

Typy do Dubla na sobotę 15. dzień czerwca wybraliśmy z Copa America oraz z MLB. Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie wynosi 2.19. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Typy na dziś – Dubel dnia

Stawiamy, że w meczu Wenezueli z Peru padną przynajmniej dwa gole. Dla obu drużyn to inauguracja turnieju, zatem szalenie ważne spotkanie, które może ustawić drogę na kolejne mecze. Naszym zdaniem w tym meczu pokryta zostanie linia 1.5 gola, bo coś czujemy, że mecz zakończy się bramkowym remisem.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 7.5 runów w starciu Houston Astros z Toronto Blue Jays. Minionej nocy Teksańczycy wygrali 15:2. Dziś nie spodziewamy się, aż tak dużego wyniku, ale te osiem runów powinniśmy zobaczyć. Astros mają niesamowitą siłę w ofensywie i być może sami pokryją wymaganą przez nas linię. Toronto też ma kim postraszyć na pozycjach pałkarza, bo przypominamy, że w ostatnim meczu serii z Baltimore zdobyli 12 runów. Miotacze w obu drużynach nie należą do asów, więc spodziewamy się wielu wizyt na home plate.

Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.19.

Na ETOTO ruszyła nowa oferta powitalna. Każdy gracz zakładający konto otrzymuje bonus przy pierwszej wpłacie wysokości 200% wpłaty. Warunki obrotu pozostają bez zmian.

Natomiast "starzy" gracze którzy założyli konto wcześniej, bedą mogli wykorzystać poprzednią promocje przez miesiąc:

- rejestacja przed 1.08 i odbiór freebeta

- pierwsza wpłata po 1.08 obowiązuje wg nowej oferty powitalnej: 200% do 200 złotych

- druga wpłata wg starej oferty 100% do 900 złotych i przy wpłacie powyżej 40 złotych freebet 20 złotowy.

Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w ETOTO.

Kupon bukmacherski w Etoto:

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB