Singiel na dziś: Argentyna – Kolumbia

Typy do Singla na sobotę 15. dzień czerwca wybraliśmy z Copa America. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Stawiamy, że w spotkaniu Argentyny z Kolumbią padną przynajmniej trzy gole. Bukmacherzy ostrożnie podchodzą do tego spotkania, ale podobnie czynią z każdym pierwszym meczem turnieju. My jednak uważamy, że ten ma potencjał overowy.

Obie drużyny dysponują ogromną siłą w ataku. W ostatnim meczu przed tym turniejem Argentyna rozgromiła Nikaraguę 5:1, a Kolumbia pokonała 3:0 Peru. Oczywiście nie ma co porównywać sparingów z turniejem, ale tamte mecze jednak pokazały, że obie drużyny potrafią strzelać sporo goli.

Poprzednie Copa America z 2016 roku Argentyna rozpoczęła od zwycięstwa 2:1 z Chile, czyli późniejszym triumfatorem. Dziś nie mamy nic przeciwko podobnemu wynikowi. Uważamy, że w tym meczu zostanie pokryty zarówno BTS, jak i over 2.5 gola.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z powyższym stawiamy na over 2.5 bramek. Kto wie, może duet Leo Messi Paulo Dybala sam pokryje tę linię? Przekonamy się około 1:45 nad ranem, bo mecz rozpocznie się równo o północy.

Argentyna – Kolumbia, gdzie obejrzeć?

Mecz Argentyna – Kolumbia transmitowała będzie stacja Polsat Sport.

Argentyna – Kolumbia, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 2.27. 

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB