Typy na dziś: Dubel na sobotę 6.10.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na sobotę w 6. dzień października wybraliśmy z holenderskiej Eredivisie oraz szwajcarskiej Super League. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.09. Zapraszamy i życzymy powodzenia!


Stawiamy, że w meczach PSV z Venlo oraz Sankt Gallen z Basel padną przynajmniej trzy gole. W obu przypadkach mamy bardzo overowe drużyny i liczymy, że dziś nas nie zawiodą i pokryją linię 2.5.

Uwaga! Bukmacher ETOTO wprowadził właśnie świetną promocję dla nowych graczy. Łącznie możesz zgarnąć do 2100 zł bonusu! Takiej oferty jeszcze na rynku nie było – aż trzy bonusy!

Na czym to polega? Jak skorzystać z tej oferty? To proste! Najpierw klikasz ==> TUTAJ <== i rejestrujesz się. Promocja działa tylko z tego czerwonego napisu TUTAJ. Następnie wpłać dowolną kwotę i graj za 2 razy więcej! Otrzymasz automatycznie 100% od swojej wpłaty! Przy okazji Twojej drugiej wpłaty otrzymasz kolejne 50% więcej aż do 700zł! Dokonaj trzeciego depozytu i zgarnij kolejne 50% więcej aż do 700 zł. To łącznie 2100 zł!

Nie czekaj tylko kliknij TUTAJ i odbieraj swoje bonusy.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB